top of page

Grupo ECMS - SISTEMA DE GE

Público·129 membros

Напредак ИМТ Нови Београд utakmice 6 новембар 2023

17. 9. 2023. — ... Београд Партизан uživo prenos пре 17 сати —. FK Novi Pazar ... rođendan stadiona "Rajko Mitić" ugostili Novi Pazar i pobedili sa 2:1 u utakmici 6.

MozzartBet Superliga Srbije na Areni: Na "meniju" prvo okršaji četiri tima iz donje polovine tabelePosle evropskih izleta tri srpska kluba u tri UEFA takmičenja vraćamo se domaćem fudbalskom prvenstvu, jer danas počinje 11. kolo MozzartBet superlige Srbije. Sa dva "sudara" timova iz druge polovine tabele. Debitant na najvećoj sceni, desetoplasirani beogradski IMT, na stadionu Voždovca dočekuje Radnik (16. 30, TV Arena sport 3), sa idejom da se vrati na pobednički kolosek posle poraza od Vojvodine u prošlih 90 minuta. Novi termin utakmice Napredak-Partizan: Crno-beli u Kruševcu u nedeljuUtakmica je trebalo da bude odigrana dan kasnije Foto: FK Partizan / Miroslav Todorović Fudbaleri Partizana i Napretka će svoj meč ipak odigrati u nedelju 1. oktobra, a ne dan kasnije kako je prvobitno planirano. Podsećanja radi, 9. kolo Superlige Srbije odloženo je do daljnjeg zbog dana žalosti koji je proglašen za 27. Odnosno, nastavi sa dobrim partijama i rezultatima pre serije od tri izgubljene utakmice (od TSC-a, Partizana i niškog Radničkog). I Surduličani su poraženi u prethodnoj rundi, ali su i pre tog duela sa Javorom išli gore-dole sa formom i učinkom, pa sa samo jednim trijumfom od početka sezone zauzimaju tek 12. poziciju u konkurenciji 16 superligaša. Звезда дочекује Напредак, Партизан иде у госте ВојводиниУтакмицама другог кола, од данас до понедељка, наставља се такмичење у фудбалској Супер лиги. Црвена звезда ће дочекати Напредак, док ће Партизан у госте Војводини. Другу рунду домаћег шампионата отвориће данас од 17. 55 на Чаиру фудбалери нишког Радничког и ТСЦ-а. Оба тима ће покушати да упишу прву победу у новој сезони, пошто је Раднички на старту поражен од Чукаричког, док је ТСЦ одиграо нерешено са Партизаном. У суботу су на програму три утакмице, а први ће на терен од 18 часова фудбалери Јавора и Новог Пазара, док ће два сата касније почети дуел Железничара и Младости. Нови Пазар и Железничар имају по три бода, а Јавор и Младост по бод после првог кола. 05 када ће ИМТ (без бодова) угостити Вождовац (један бод), а ово коло такмичења ће у понедељак од 18. 00 затворити фудбалери Радника (један бод) и суботичког Спартака (три бода). Друго коло Супер лиге: Петак: Раднички Ниш - ТСЦ (17. 55) Субота: Јавор - Нови Пазар (18. 00) Железничар - Младост (20. 00) Црвена звезда - Напредак (20. Tip i analiza za Napredak - IMT Novi Beograd | Serbia 1 | Kladionicat1x2. net  Analiza Svi tipovi ovog člana Drugi tipuju Football / Serbia 1 / 06. 11. 2023. 18:30 Napredak - IMT Novi Beograd TIP: UG0-2 @1. 73 8/10 Ukupno golova 0-2 Nekako mi deluje da ovde nećemo preterano uživati u fudbalu. Jako bitna utakmica i za jedne i za druge, a s obzirom na formu i Napredka i IMT-a... Takođe, teren u Kruševcu zna po nekad da bude jako nezgodan, a s obzirom na vremenske prilike ceo dan danas, noćas i sutra... Možda i to bude malo uticalo na ove timove. Kruševljani jesu promenili trenera, ali ne znam šta to bitno Vladimir Gaćinović može da promeni u ovih dva, tri dana. Mučili su se u kupu protiv Slobode, na kraju prošli posle penala, na svom terenu muku muče sa realizacijom, a i IMT nije neka mašinerija za golove, tako da ja stvarno ne vidim kako ovde može otići u 3+... 05. Soccer - FK IMT Novi Beograd - Napredak - rezultati uživo FK IMT Novi Beograd - Napredak - LIVE - Soccer Pratite rezultate uživo, rezultate, statistiku utakmica i još mnogo toga. Napredak vs IMT Novi Beograd Live Score & Result - Footlive пре 1 дана — About Napredak vs IMT Novi Beograd. Napredak host IMT Novi Beograd, the match starts on Monday 6 November 2023 UTC time in the Super Liga. FK Radnički Niš пре 3 дана — Utakmica je u nedelju, 22. oktobra od 18 sati, a trener niške ekipe IMT (1:0) kada je sudija dosudio penal za tim iz Niša. (12) ... 18:01 Like (11) Čestitamo! Ovaj tip je podeljen na našim društvenim mrežama 06. 18:30 Nekako mi deluje da ovde nećemo preterano uživati u fudbalu. Možda i to bude malo uticalo na ove timove. Kruševljani jesu promenili trenera, ali ne znam šta to bitno Vladimir Gaćinović može da promeni u ovih dva, tri dana. Mučili su se u kupu protiv Slobode, na kraju prošli posle penala, na svom terenu muku muče sa realizacijom, a i IMT nije neka mašinerija za golove, tako da ja stvarno ne vidim kako ovde može otići u 3+... Sportske. net - Napredak predstavio novog trenera, požar gasi Vladimir Gaćinović! Napredak iz Kruševca potvrdio je danas da je prvi tim preuzeo iskusni stručnjak Vladimir Gaćinović. Nekadašnji trener Radničkog iz Niša, Novog Pazara, Spartaka, Leotara, Dečića i Železničara nasledio je tako Dragana Perišića sa kojim su "čarapani" raskinuli saradnju. "Izuzetna mi je čast što sam došao u Napredak, jer to nije običan klub, on ima svoju težinu, istoriju i visok rejting šire od srpskog fudbala. Nisam se nijednog trenutka dvoumio da li ću doći, bez obzira na stanje koje zahteva rudarski posao. Žao mi je što fizički nisam bio prisutan prethodnih sedam dana, ali sam bio u svim ostalim segmentima i u stalnom kontaktu sa Mladenom Dodićem (op. aut. Omladinska liga Srbije 22/23 | Fudbalski savez SrbijeP Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B 1. PARTIZAN302316863650702. CRVENA ZVEZDA302046753441643. IMT301749584711554. MLADOST301569584612515. VOŽDOVAC3014511574215476. ČUKARIČKI DOO3012108554114467. BRODARAC3013710534310468. RFK GRAFIČAR3013512463511449. IMT Novi Beograd - rezultati, rasporedi, Napredak IMT Novi Beograd rezultati i rasporedi - pratite IMT Novi Beograd rezultate uživo, rezultate, rasporede i detalje meča na Livesport.com. Војводина Железничар Панчево utakmice 5 новембар 2023 пре 22 сата — Prijateljske utakmice; Prva liga; Prvenstvo Srbije u Mini Fudbalu za žene FK Vojvodina 1928; FK Vranjska Banja; FK Vrelo Sport; FK ZAK; ... FK Napredak – Zvaničan sajt fudbalskog kluba Napredak Najava utakmice imt_00298. Poslednja utakmica. FK Napredak Krusevac. 984 Novi Pazar, 11, 5, 1, 5, 14, 14, 0, 16. 8, Spartak ŽK, 12, 5, 1, 6, 13, 18, -5, 16. 9 ... Sport FK Napredak - FK IMT Ostavite vašu email adresu i prijavite se za naš newsletter. Prijavi se. logo. Ticketline Shop - Novi Beograd: Prizemlje TC Novi Mercator ... Radnički iz Niša ima jednu pobedu više, ali ga nešto lošiji ukupan skor drži na mestu ispod Radnika. Šampionska Crvena zvezda nije bila rival za vađenje u poslednjem kolu, dok je Napredak primereniji protivnik. Iako im Kruševljani duvaju za vratom i imaju isti broj bodova, uz jednu utakmicu manje od ekipe sa "Čaira". Gosti su vezali dva poraza, pa se nadaju da bi im putovanje na jug Srbije moglo biti treća, sreća u nastojanjima da poprave položaj i pobegnu iz zone ispadanja. MozzartBet Superliga Srbije, 11. Суботњи програм од 20. 05 на стадиону "Рајко Митић" затварају фудбалери Црвене звезде и Напретка. Црвено-бели ће после убедљиве победе против Војводине на старту шампионата покушати да наставе низ, док Напредак овај меч дочекује после пораза од Железничара. У недељу ће се такође одиграти три утакмице - од 17. 00 се састају Раднички 1923, који је поразом почео нову сезону, и Чукарички који на свом конту има три бода после тријумфа против нишког Радничког. За 19. 00 је заказан дерби у Новом Саду где ће Војводина дочекати Партизан и где ће оба тима покушати да стигну до прве победе. Новосадски клуб је у првом колу доживео тежак пораз од Црвене звезде, док је Партизан у узбудљивом мечу ремизирао са ТСЦ-ом. Последњи меч у недељу игра се од 21. Раднички Ниш Напредак prenos 20 октобар 2023 - Activist HQ 19. 10. 2023. — Напредак Црвена звезда uživo prenos 3 Radnicki Nis v Javor, (((УЖИВО>>>))) ТСК ИМТ Нови Београд uživo prenos 26 2023 16:00 Mladost - Mladost GAT ...

Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...

membros

bottom of page