top of page

Grupo ECMS - SISTEMA DE GE

Público·129 membros

Hermannstadt vs CFR Cluj în direct live 6 noiembrie 2023 Live HD

1 oct. 2023 — LIVE VIDEO ǀ Hermannstadt – Rapid 0-0, în direct la Prima Sport 1! A ... CFR Cluj (3-1). La rândul ei, cu 4 remize şi un succes, Hermannstadt ...

Cum arată clasamentul Ligii 1, după FCSB - Rapid 1-2! Lupta la titlu "a luat foc" - Antena SportCum arată clasamentul Ligii 1, după FCSB – Rapid 1-2 Echipa lui Elias Charalambous poate pierde primul loc în Liga 1 Cum arată clasamentul Ligii 1, după FCSB – Rapid 1-2. Echipa lui Elias Charalambous chiar poate pierde primul loc în Liga 1, dacă CFR Cluj se va impune la Hermannstadt. ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ Rapid a dat lovitura pe Arena Naţională şi s-a impus în marele derby cu FCSB. Papeau şi Paul Iacob au marcat în prima repriză. FCSB a revenit în meci prin reuşita lui Dawa şi a forţat egalarea pe final. Până la urmă, Rapid a rezistat şi a plecat cu 3 puncte de pe Arena Naţională. Dennis Man a ajutat-o pe Parma să-și consolideze poziția de lider în Serie B. Românul a marcat din penalty, iar „cruciații” au învins-o cu 2-0 pe Sudtirol în etapa 12 de campionat, victorie ce i-a dus la 5 puncte în fața celor de la Venezia. Fabio Pecchia, după Parma - Sudtirol: „Mă bucur pentru Man” Pentru Man, golul de astăzi a fost al optulea al sezonului, al șaptelea doar în campionat. La final de meci, antrenorul Fabio Pecchia l-a menționat pe Dennis: „Mulți jucători au devenit mai buni. CFR Cluj - Hermannstadt, Live Video Online în etapa 21 20 dec. 2022 — direct din Liga 2 și a fost aproape de neoprit în prima ligă. Sibienii sunt, înaintea acestui meci, la două puncte în spatele lui OSK Sepsi ... Su... 22:10 Paul Iacob (27 de ani) a marcat un gol frumos în prelungirile primei reprize din FCSB - Rapid, la scorul de 1-0 în favoarea giuleștenilor. Execuția a venit la capătul unei scheme lucrate perfect. Rapid a deschis scorul prin acțiunea personală a lui Jayson Papeau. Golul de 2-0 a fost adus de o fază fixă pusă excelent în aplicare de giuleșteni. VIDEO CU FAZA.... 22:00 FC Botoșani a cerut ca Andrei Artean (30 de ani) să fie eliminat în prima repriză a meciului cu Farul, scor final 1-1, pentru o intervenție asupra lui Junior Pius (27). Artean a rămas pe teren și a înscris unicul gol al dobrogenilor. Mijlocașul roș-albaștrilor cere mai multă muncă la antrenamente. FCSB încheie turul în genunchi.... 22:50 FCSB, învinsă de Rapid în derby-ul bucureștean de pe Arena Națională, scor 1-2, iar relația dintre galeria și fotbaliștii roș-albaștrilor pare să se fi deteriorat din acest motiv. Imaginile surprinse de reporterii GSP la finalul partidei sunt elocvente. Abătuți după fluierul final, jucătorii lui Charalambous și Pintilii au mers după meci spre Peluza Nord, într-o încercare de a-i saluta pe propriii fani. Au primit, în schimb, tăcere.... Papeau, cursă de excepție pentru 0-1 în FCSB - Rapid În minutul 39, Ovidiu Popescu a trimis greșit o pasă spre propria poartă.... Ringier Sportal: Gazeta Sporturilor, GSP. ro, Tolo. ro • Ringier Romania: Ringier, Ziarul Libertatea, Libertatea pentru femei, Unica, Elle, VIVA!, Avantaje, Rețete Practice, TVmania, Imobiliare. ro, Imoradar24, Locuri de munca • Sitemap GSP: Sectiuni, Taguri Pariază responsabil! Decizia ONJN nr. 2304 / 29. 10. 2018. Jocurile de noroc sunt interzise minorilor... Hermannstadt vs Cluj Live Score and Live Stream The match will kick off 19:00 UTC. Hermannstadt (also known as AFC Hermannstadt or FC Hermannstadt) and Cluj (commonly referred to as CFR or CFR Cluj) meet ... rezultate, program meciuri, FC Hermannstadt - CFR Cluj live https://omapi.sporttube.com/image_upload/2023/11/. Andrea Mandorlini, dat afară de la CFR Cluj? Nelu Varga a intrat în direct 26.08. V. Arată mai multe ... 00 cu Bet Builder activat pe Betano. Toate pariurile preferate pot fi plasate pe același bilet, dintr-un meci sau din mai multe meciuri, pentru o singură cotă. De acum, în Bet Builder, poți miza pentru o cotă generoasă și că jucătorul favorit va marca un hat-trick.... 00:20 Rezerva lui Balliu în prima parte a sezonului, Rațiu a primit în sfârșit șansa de a se impune la Rayo. Fundașul dreapta român a jucat în meciul de Cupă cu Atletico de Lugones, apoi a primit șansa debutului în La Liga, chiar în una dintre cele mai complicate deplasări posibile, pe „Santiago Bernabeu”. Deși l-a avut adversar direct pe Vinicius Junior, electrizanta „aripă” a Realului, Rațiu s-a descurcat excelent. La debutul în La Liga, cu Real Madrid, Andrei Rațiu a fost IMPERIAL în fața lui Vinic... FC Hermannstadt | Sibiu FCH vs CFR Cluj-Napoca Bilete disponibile aici▶️ https://bit.ly/3Sw5V1T Program casa de bilete @ Stadionul Municipal ... În minutul 44 al meciului de la Ovidiu, moldovenii au scăpat pe contraatac, cu Junior Pius la balon. După ce a intrat în terenul advers, stoperul botoșănenilor a fost întâmpinat de „închizătorul” gazdelor, Andrei Artean.... 21:50 Jayson Papeau (27 de ani) a deschis scorul în minutul 39 al derby-ului FCSB - Rapid, cu o cursă de excepție. Rapid a stat la cutie în prima jumătate a duelului de pe Arena Națională și a speculat prima mare eroare în defensiva gazdelor. VIDEO CU GOLUL. Mă refer la cei care au fost în teren, inclusiv la cei care au venit de pe banca de rezerve.... Rapid a învins-o pe FCSB, scor 2-1, în fața a peste 40. Nicolae Dică e de părere că înlocuirea lui Andrea Compagno cu Dorin Rotariu a fost greșită. FCSB a efectuat 3 înlocuiri la pauza derby-ului cu Rapid. Una l-a vizat pe atacantul Andrea Compagno, schimbat cu Dorin Rotariu. Nicolae Dică, fost antrenor în două mandate la FCSB, crede că decizia a fost una greșită.... 23:20 Elias Charalambous (43 de ani), antrenorul lui FCSB, a comentat înfrângerea cu Rapid, scor 1-2. Cipriotul blamează „două greșeli prostești” pentru faptul că echipa lui a ieșit învinsă din derby. Pozitie in clasament FC CFR 1907 CLUJ Superliga AFC HERMANNSTADT, 14, 4, 8, 2, 22, 15 ? E. V. E. E. 7, 20. 8 ...