top of page

Grupo ECMS - SISTEMA DE GE

Público·129 membros

UTA Arad vs Dinamo București în direct 06/11/2023 Vezi online

Site oficial UTA Arad cu ultimele știri, toate informațile despre stadionul "Francisc Neuman", echipă, jucători, meciuri și poți achiziționa bilete sau ...

(SPORT TV>>) Gloria Buzău vs Farul Constanța în direct acum 4 zile — UTA Arad are 3 puncte şi e pe poziţia a treia. UTA Dinamo București vs Gloria Buzău în direct scor,predicție() Unde să vizionezi Dinamo ... 17. Antal încearcă să pătrundă periculos spre poarta lui Iliev, dar este blocat de Steliano Filip. Min. 7. GOOOL DINAMO: Itu centrează perfect în careul lui UTA Arad, Gabi Torje șutează puternic, iar balonul este deviat. Min. 3. Itu și Sorescu au combinat frumos, dar Iacob a fost pe fază și a reținut balonul. Min. 1. A început meciul! *Lovitura de începere a fost dată de către nepotul lui Cătălin Hîldan. UPDATE. Echipele de start: Dinamo: 91. Iliev – 3. A. Radu, 35. R. Popa, 27. Grigore, 7. St. Filip –, 8. UTA Arad vs Universitatea Craiova în direct online 1 noiembr acum 5 zile — UTA Arad vs Universitatea Craiova în direct online 1 noiembrie 2023 acum 3 zile — V. Achim (Asamoah '57) - Bahassa (Blidar '87), ... Dinamo și UTA Arad se întâlnesc în etapa 11 a Ligii 1Dinamo a remizat cu UTA Arad, scor 2-2, iar Mircea Rednic a debutat cu stângul în noul său mandat la formația din „Ștefan cel Mare”. Gabi Torje a deschis scorul pentru Dinamo în minutul 7, iar Deian Sorescu a majorat diferența cu un gol înscris dintr-un penalty obținut de Steliano Filip în minutul 54. David Miculescu, fotbalist care a fost introdus pe teren după pauză, a reușit „dubla” cu golurile din minutele 63 și 90+5. Dinamo – UTA Arad, ora 16. 30, Live VIDEO Online, etapa 11 din Liga 1 | Primul meci pentru Mircea Rednic la al cincilea mandat în Șoseaua Ștefan cel Mare Partida este condusă la centru de Marian Barbu, ajutat la cele două linii de Valentin Avram și Andrei Contrantinescu. Rezervă este desemnat Marcel Bîrsan, iar observator Iosif Olah. Marko Vukcevic este singura absență notabilă din tabăra oaspeților. „Marko acuză o răceală și va rămâne acasă. A făcut test anti-COVID, acesta a ieșit negativ, dar starea sa nu e bună. Mai rămân acasă Călin, Mociu, Mar, Mihai și, bineînțeles, Tomozei, pe care care nu mai contăm, după cum se știe. 45. A început repriza a doua! Min. 45+3. Pauză. Min. 45+2. Iacob vede și el cartonașul galben pentru proteste! Min. ELIMINARE: Batha este eliminat după ce l-a lovit cu mâna peste cap pe Gabi Torje. Reluările arată că fotbalistul lui UTA nu ar fi trebuit să vadă cartonașul roșu. Min. 40: Posesie: Dinamo 37%, UTA Arad 63% Min. 27. Prima mare ocazie a lui UTA Arad! Antal trimite în bara transversală, mingea îi revine, dar șutul său trece peste poartă. Min. 23. Deian Sorescu primește perfect de la Ivanovski în centrul careului, dar trimite pe lângă poartă după ce a rămas singur cu Iacob. Min. 18. Deian Sorescu face o cursă spectaculoasă, îi pasează lui Gabi Torje, dar mijlocașul este prins puțin sub balon și ratează șansa de a face „dubla”. Min. FCSB vs Rapid Bucureşti în direct live 5 noiembrie 2023 Ceas acum 19 ore — Dinamo București +1 Frosinone 19:30 Empoli Hermannstadt 21:00 2023 — direct live [transmitere live] UTA Arad vs Botoşani în direct 2022 14. UTA Arad Tichete pentru UTA – Dinamo București din cadrul etapei a 15-a a Superligii UTA Arad a fost în direct. 3z · 󰟠. 󰟝. LIVE | Băieții noștri au ajuns la ... Dinamo - UTA Arad 1-1. Un nou rezultat pozitiv pentru „ 13 mai 2022 — Dinamo din Bucuresti, vineri 13 mai 2022. © FOTO:Razvan Pasarica direct pe programele Digi Sport 1, Orange Sport 1 şi Prima Sport 1.